Asistent/ka klinických hodnocení s ČJ a AJ

6 days left

Location
Prague
Salary
Competitive
Posted
Nov 04, 2022
Closes
Dec 04, 2022
Ref
3569
Function
Other
Industry
Science
Hours
Full Time

Rozšiřujeme tým a do naší pražské kanceláře přijmeme šikovnou kolegyni/kolegu na plný úvazek.

Jedná se o samostatnou pozici s využitím AJ, budete součástí týmů klinických hodnocení a Vaší náplní práce bude:- denní spolupráce s kolegy v ČJ i AJ (písemně i ústně)

Co je náplní práce?

- zajišťování logistiky (dokumenty) mezi partnerskými nemocnicemi
- samostatná příprava a zpracování dokumentů týkajících se jednotlivých hodnocení
- administrativní podpora projektových týmů (opatřování, zpracovávání a scanování dokumentů)
- správa elektronických databází společnosti (do programů zaškolíme)
- archivace dokumentů v databázovém systému
- komunikace s Etickými komisemi
- účast na poradách projektových týmů
- další administrativní činnosti spojené s chodem oddělení a úkony dle aktuálních potřeb týmů

Co od Vás očekáváme?

- min. SŠ vzdělání s maturitou
- výbornou znalost ČJ
- komunikativní znalost AJ - denní využití
- uživatelskou znalost programu Microsoft Office (Word, Excel)
- organizační schopnosti
- pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování
- zkušenost s administrativními činnostmi výhodou

Co nabízíme?

- zajímavou pracovní náplň v oblasti klinických hodnocení
- kompetitivní mzdové ohodnocení
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- po zaučení možný částečný home office
- pracovní notebook a telefon, i pro soukromé účely
- týden dovolené nad rámec zákoníku práce
- stravenkový paušál
- pracovní smlouvu na plný úvazek na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení

About Emmes

E mmes, established in 1977, is a Contract Research Organization (CRO). Headquartered in Rockville, Maryland, Emmes employs over six hundred staff worldwide. Ranked as a top area workplace of choice by the Washington Post, Emmes fosters an environment of collaboration, professional growth, and exceptional work life balance.
European registered office is located in Prague, Czech Republic.

Our studies impact public health initiatives on a global scale occurring in more than sixty countries spanning across six continents. We provide statistical and epidemiological expertise, computer systems deployment, data management, study monitoring, regulatory guidance, and overall operational support to clients engaged in biomedical research. Emmes offers support for the entire process of clinical trials from study design and protocol development through data analysis and manuscript generation.

CONNECT WITH US!

Follow us on Twitter - @EmmesCRO

Find us on LinkedIn - The Emmes Company, LLC